W pierwszym mailu do mnie opisz czego oczekujesz - cena jest indywidualna. Nasz współpraca może przebiegać na dwa sposoby:


Jednorazowa konsultacja - (zadajesz pytanie/pytania – odpowiadam – zapoznajesz się z odpowiedzią. Ewentualnie prosisz o wyjaśnienie tego co nie jest jasne i dziękujemy sobie). Może to być np. dobór suplementacji na redukcje/mase/pro zdrowotnie, moja opinia o tym czy powinieneś stosować dany środek dopingujący przy twoim stażu/chorobach  itp. Zazwyczaj cena to 30 do 100zł.


lub


Współpracy on-line - w tym wypadku otrzymujesz co chciałaś/eś np. swój plan treningowy, cykl dopingowy, suplementacyjny, dietetyczny itd. W komplecie lub np. tylko doping.  PLUS konsultacje przez e-mail. Napisz jak często oczekujesz kontaktu mailowego (możemy to zweryfikować w trakcie). Tu jest bardzo uczciwie - inaczej rozliczam się z osobami z którymi wymieniam maila raz na tydzień i z tymi z którymi kontaktuje się trzy razy w tygodniu. Pierwszy miesiąc jest droższy, następnie cena spada do czasu zaistnienia istotnych zmian (nowy plan, rozpoczęcie „odbloku” itp.). Zazwyczaj cena to 100 do 200zł za pierwszy miesiąc. 


Często na początku przesyłam Ci ankietę. Znaczy to, że bez niej nie da rady. Widocznie muszę mieć trochę informacji o Tobie zeby sensownie doradzać. Wypełnij ją dokładnie. Wpisuj dane aktualne. Ankieta jest jedna dla wszystkich stopni zaawansowania – część pytań może Cię nie dotyczyć– np. jeszcze w ogóle nie trenujesz, czy nie masz diety. Wtedy oczywiście wpisuj „nie dotyczy”. Nic nie zmyślaj, to bez sensu. 

Do ankiety dołącz dwa zdjęcia sylwetki. Twarz może być zakryta. To bardzo istotne pozwala mi podpowiedzieć Ci w którą stronę mamy się kierować. 


W przypadku diety podaje Ci twoje makro. Na 50% wymaga ono późniejszej weryfikacji (np masz większą lub mniejszą aktywność niż Ci się wydawało. Podaje wskazówki jak się go trzymać. Nie układam jadłospisów.


Kontakt ze mną jest wyłącznie mailowy. Przemyśl swoje pytania. Ja chce udzielić Ci rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi. Na maile odowiadam w ciągu 24 godzin. Rozumiem, że możesz czasem mieć sytuację awaryjną. Ale... Kończe współprace z osobami, które np. mimo że ustaliliśmy kontakt na dwa razy w tygodniu bombardują non-stop moją skrzynkę 15* na dobę. To samo tyczy się messengera – w końcu niektórych muszę banować. Pamiętaj, że mam tylko 24h na dobę. Taka upierdliwość nic nie przyspiesza – tylko spowalnia moją pracę.


Jak jesteś gotowa/gotów to zapraszam do współpracy.


pozdrawiam

--

Krzychu79


Wszystkie informacje zawarte na stronie dotyczące środków dopingujacych i farmakologicznych nie mogą być traktowane jako instruktaż, czy porada medyczna!


Stanowią jedynie zbiór informacji zebranych przez autora. Stosowanie dopingu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. #sterydy #ongear #krzychu79 #miesnie #kulturystyka #sylwetka