☢️MÓJ PIERWSZY RAZ☢️
☢️ Czyli o moim pierwszym cyklu przeprowadzonym z sensem (część III) ☢️


Uczcie się na moich błędach, mniej boli  ;)

Wiedza o towarze przychodziła mi bardzo łatwo. Nie wiem czemu - geniuszem z biologii czy chemii nigdy nie byłem. Temat koksu po prostu mnie żywo interesował wtedy taka nauka to przyjemność. Dlatego szybko połknąłem filmy i teksty polskojęzyczne dostępne w internetach. Było mało więc szybko musiałem swój angielski wprowadzić na wyższy level.
Z cyklem oczywiście wyłożyłem się mając nadzieje, ze “jakoś to będzie”. Oczywiście bylem w gorącej wodzie kąpany. Co robić, a czego nie?????

- Kupcie wszystko co wam będzie potrzebne lub może być potrzebne jeśli nie macie 100% pewności, że dil będzie na każde zawołanie. SAA, IA, hCG, klom, nolve. Cabaser jeśli zachodzi ryzyko wysokiej prl. Ja uznałem że jakoś to będzie. Szybko okazało się, że jednak koniecznie muszę mieć exe, z ogarnięciem hCG tez miałem problem.

- Zaczynajcie pierwszy cykl na JEDNYM środku czyli TESTOSTERONIE. Meta super stryd☢️ Szkoda, ze zajebiscie toksyczny????. Ja sie skusilem na jedno i drugie za jednym zamachem. Z pazerności na przyrosty. Powinien polecieć na teściu, skumać jak reaguje mój organizm, jak zachowuje się enzym aromaty. Dobrać wtedy IA (exe, ari czy letro w razie potrzeby). Po ogarnięciu hormonów na teściu (zakładamy, że jestem cały czas ON) poczekać na zastój i wtedy dodać np ta metę. Znów badania e2 i dobieranie IA przy tym dodatkowym składniku, ale po pierwszych doświadczeniach idzie to łatwiej i już bez stresu.

- Tymczasem… Ekstra… 14 dni. +10kg. To próżna radość większości początkujących. Robi się z Ciebie ANABALON???? Estro w kosmosie, ciągniesz wodę, zaczynasz odkładać tłusz. Cyce jak donice (zawsze miałem skłonności do lipo) i PANIKA‼️ Oczywiście, trzeba zbadać e2 i symex ogarnąć. Tylko jak dil nie wiele wart to nie tak łatwo! Ja nie ma ogromnych skłonności do wywalania e2 w kosmos. Styka mi ½ exe na 250mg testa. Czyli teraz łykam dwa razy w tygodniu po ćwiartce i mam e2 w widełkach. Inny koleś możne potrzebować do tej ilości calej tabletki eod. Mnie dobił mix testa z metka. Ta wywala mi e2 wysoko.

- Jak już przy ANABALONIE jesteśmy… Napisałem wam, że jednym z warunków wejścia na bombę, który sobie wymyśliłem było zrzucenie minimum 30kg. Zrzuciłem 32kg, czyli czas masować. No ni chuja ???? Powinienem był odpocząć od bycia w minusie kalorycznym ze dwa tygodnie, ewentualnie dać troszkę testa jako antykatabolik i ciąć dalej. Jak jesteście ulani to zapomnijcie o robieniu masy. Chyba, że tłuszczową chcecie. Wysoka insulinoopornosc, wysokie e2 (tak to tez zależny od poziomu BF) sprzyjają pozyskiwaniu tkanki tłuszczowej, a nie mięśni‼️ Dodatkowo jeśli jesteście ulani nasilać wszystkie negatywne efekty brania SAA. Podbijecie ciśnienie, dowalić nerom, wątrobie, spieprzycie lipidogram i morfologię. Wiec przestańcie powtarzać to pierdolenie, że “najpierw masa, potem rzeźba” bo nic z tego nie bedzie‼️ Fajnie się tak gada ale to bzdura.

- Masakrę zrobiłem, ze w ogóle bilem ten towar. Wyjątkowego miałem pecha za pierwszym razem. Sok był źle ugotowany. Otworzyłem paczkę, zobaczyłem, ze jest skrystalizowany. Zimno było, wiedziałem ze tak się czasem zdarza. Należy wtedy wrzucić vial/ampy do gorącej wody i czekać aż się kryształy rozpuszcza. Tylko, ze taki podgotowany przez nas sok powinien już zostać klarowny. To cholerstwo znów się w cukier zamieniało i tak to gotowałem przed każdym biciem. A wbite urwało nogę. Masakra. Tłumacze się tym, ze nie miałem innego dojścia, nie wiedziałem, no i jak mam być supermanem to muszę pocierpieć. Panie i Panowie‼️ Nie robimy tak. Podgrzewamy raz, jak się skrystalizuje to kosz‼️ Dodam, ze ogólnie jestem bardzo odporny na wbijanie. Obojętnie jaka firma, środek, estr nie narzekam i nic mi nie doskwiera, a tu kucharz zawiódł.

- Napisałem, tez ostatnio że do błędów zaliczam to że biłem po udach, ale już to rozwinę w następnym wpisie.


Pozdrawiam

--
Krzychu79Wszystkie informacje zawarte na stronie dotyczące środków dopingujacych i farmakologicznych nie mogą być traktowane jako instruktaż, czy porada medyczna!

Stanowią jedynie zbiór informacji zebranych przez autora. Stosowanie dopingu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. #sterydy #ongear #krzychu79 #miesnie #kulturystyka #sylwetka