☢️MÓJ PIERWSZY RAZ
Czyli o moim pierwszym cyklu przeprowadzonym z sensem - CZĘŚĆ II

Część pierwsza skończyliśmy tak: “...Zamysł był kiepski - 300mg testa bite raz na tydzień i 30mg metki ed. Niestety po części uczyłem sie na swoich błędach, bo musiałem się przekonać czy faktycznie jest jak ludzie piszą. Głupio wymyśliłem ze niby dlaczego negatywy miałyby akurat mnie dotknąć???"


Jak wiecie mój wybór padł na Medine (taki UG - Undergroundowy lab, czyli po prostu towar z piwnicy, nie apteki jakby ktoś nie wiedział). Tak naprawdę to wyboru nie miałem żadnego. Taki kontakt dostałem wtedy od jednego z “dopingowych” youtuberów. Facet miał Medine i chyba Nexium. Postawiłem na pierwszy lab bo się bardziej opłacało  :D Medinka stężenia większości długich estrów ma po 300mg inne firmy, w tym Nexium po 250mg. D o tego poszła metka od nich.

Z czym zjebałem od samego początku??? A no, diler był kiepski. Ani żadnych IA, ani hCG. Ale… Jak już się człowiek zaweźmie to leci z tematem. Uznałem, ze przecież mało testa będę dawał to mi estradiol nie wywali - BŁĄD! Do tego jakoś nie pomyślałem, że po mecie na pewno wywali - BŁĄD! Skoro cypek ma okres półtrwania ~8 dni (wg wikipedii) to będę bił raz na tydzień i będzie git - ofc BŁĄD! Jaja mam duże to mi się możne nie skurczą, to hCG tak nie koniecznie… Cykl tylko trzy miechy (trwa już trzydzieści) - i tu fakt jajca by mi do końca nie uschły, ale i tak to BŁĄD! Najgorsze to to, że towar był źle ugotowany ???? i tu dopiero miałem jazdę - OGROMNY BŁĄD!!!! Na pierwsze klucia poszło udo.  Z perspektywy czasu to tez dla mnie błąd i już nigdy tak nie bede bil.
O pierwszym biciu następnym razem


Pozdrawiam

---

Krzychu79



Wszystkie informacje zawarte na stronie dotyczące środków dopingujacych i farmakologicznych nie mogą być traktowane jako instruktaż, czy porada medyczna!

Stanowią jedynie zbiór informacji zebranych przez autora. Stosowanie dopingu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. 



#sterydy #ongear #krzychu79 #miesnie #kulturystyka #sylwetka