☢️MÓJ PIERWSZY CYKL BEZ WIEDZY I SENSU, bo i takie były☢️Opisuje wam mój pierwszy i zarazem ostatni cykl przeprowadzony z sensem, choć i przy nim wielu rzeczy douczałem się na bieżąco: https://www.facebook.com/Krzychu79OnGear/photos/a.368898254021697/370007907244065/?type=3&theater  https://ongear.pl/moj-pierwszy-raz-czesc-i


Nie znaczy to jednak, że od razu byłem odpowiedzialny i ogarnięty. Pierwsze podejscie mialem na początku liceum. Czas w którym grałem na PEGAZUSIE i ATARI 65XL. Marzeniem byla Amiga❤️ …..

Za małolata mieszkałem w Jeleniej Górze przez co już w latach 90 dostęp do steradianów miałem łatwiejszy - JELFA!!!

Na siłkę mama pozwoliła w ósmej klasie podstawówki znów chodzić. Wcześniej były podejścia i pod siłkę i pod SW. Więcej przerw niż treningu. Nic dziwnego - bo całe lata byłem w kółko chory na drogi oddechowe. Przeszło w siódmej klasie jak w końcu migdały razem z gronkowcem i paciorkowcem wycieli. Któryś był złoty, któryś uzbrojony nie pamiętam.

Od 1 września z kumplem zaczęliśmy ostro trenować. Najpierw na sucho. Później pierwsze suple (o tym co było w na początku lat 90 to już temat na inny post).

W wakacje przed pierwsza klasa liceum poznaliśmy Jarka. Rówieśnik. Przy nas ogromny. Tradycyjny anabalon z dawnych czasów. Nie liczyło się dla nas, że jest beka smalcu i w pasie ma ze 120, waga tez 120. Ale wyciskał 120!!!  ;) Jaro szybko wyłożył nam dlaczego uczęszczając na siłownię warto się wspomagać anabolami - “bo inaczej chuj z tego będzie”.

Dokonaliśmy barteru. Każdy z nas dostał po dwie garści ☢️metki☢️ za 0,7 wódki premium brzoskwiniowej. Protokół Jarka na metę był prosty jak jabanie  :D Zacząć od 3 tabletek dziennie i zwiększać, aż się “coś” zacznie dziać. Po około tygodniu jadłem już 18 tabletek i to był zarazem koniec mojego “pierwszego cyklu”. W tamtych czasach o internecie to nam się oczywiście nawet nie śniło, ale coś tam się o uszy obiło, że ta meta dla wątroby niezdrowa. Nie wiedziałem, czy wątroba boli czy nie. W rzeczywistości po tygodniu tej kuracji już musiała być powiększona zajebiście i naciskała na otrzewna. Na tyle byłem ogarnięty, że zdawałem sobie sprawę z faktu iż wieloletnie faszerowanie antybiotykami na zdrowie mojej wątroby pozytywnie nie wpłynęło. W nocy miałem uczucie, jakby ktoś mi na prawy bok wrzątek lal. I…. Wyjebałem całą ta metkę do kosza  :)

Nie wiem czy te 18 tabsów to było 45 czy 90mg ed. Nie mam pojęcia czy wtedy wiedzieliśmy po ile mg ma tabletka. Debilizm ofc. Z drugiej strony mogę się bronic brakiem dostępu do informacji w tamtych czasach i tym że nie lądowałem w siebie tego na sile, mimo ze organizm się bronił. Odstawiłem w cholerę. Wiek i staż na doping - jakieś 15-16 lat. NIE!! Sensowna przygodę ze sterydami rozpocząłem 21 lat później w wieku 38 lat. Temat zacząłem ogarniać całkiem dobrze w wieku 39 lat i ciągle się uczę  ;)

Jaro spożywał metę w cyklach 6 tyg on - 4 off. Swój cykl rozpoczął w ósmej klasie podstawówki, bardzo dzielnie od dziesięciu strzałów omki i podgryzania metki. Oczywiście wtedy jakieś szoty to było dla mnie i kumpla zło porównywalne z ładowaniem heroiny - w końcu tez zastrzyk. Jarek ciągnął tak 4 lata i niestety metka zrobiła swoje. Nasze drogi się rozeszły. My chodziliśmy do liceum i w okolicach drugiej klasy zamieniliśmy siłkę na szlugi i alko. Jaro do mechanika. Niestety zaraz po skończeniu szkoły “wysrał wątrobę i wszystkie flaki” (cytując jego funfli z klasy) i przeszedł na karmienie przez słomkę  :(


☢️Epilog☢️ - taki, że trzeba BARDZO DOKŁADNIE rozważyć wejście na bombę. Mój czas był grubo po trzydziestce. Teraz mnie stać na CZAS na treningi, zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią, mam kasę na suple, doping/TRT. Jeśli masz naście, dwadzieścia parę lat to przemysl sprawę dwa razy.


Pozdrawiam
--
Krzychu79


☢️Były pytania na facebooku czy chłop żyje. Wiem, że z całej akcji sie wylizał i widziałem go pare razy jak jeszcze mieszkałem w Jeleniej Górze. Bardzo schudł i bardzo szybko strasznie przytył. Kariery w sporcie to raczej nie robi.

Wszystkie informacje zawarte na stronie dotyczące środków dopingujacych i farmakologicznych nie mogą być traktowane jako instruktaż, czy porada medyczna!

Stanowią jedynie zbiór informacji zebranych przez autora. Stosowanie dopingu niesie za sobą ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. #sterydy #ongear #krzychu79 #miesnie #kulturystyka #sylwetka